Новини

У S&P підтвердили стабільність України

14.06.2016 / 16:30

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s підтвердило довгострокові суверенні рейтинги України за зобов’язаннями в іноземній валюті на рівні В-/В.

Як зазначається, прогноз «стабільний». Одночасно агентство підтвердило рейтинг України за національною шкалою uaВВВ-. Підтвердження рейтингів відображає успішну реструктуризацію боргу уряду України в поточному році, а також проведення основних реформ, таких як скорочення субсидій на енергоспоживання домогосподарств.

Довгостроковий рейтинг В- відображає складну економічну та політичну ситуацію в країні, зокрема широке поширення корупції.

Прогноз «стабільний» відображає думку агентства про те, що в наступні 12 місяців український уряд, як і раніше, буде користуватися підтримкою міжнародних кредиторів.

Відповідно до рейтингової шкали S&P рейтинг рівня В свідчить про досить високу уразливість емітента за наявності несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов, однак у даний час є можливість виконання боргових зобов’язань у строк і в повному обсязі.

Раніше повідомлялося, що в жовтні 2015 року Standard&Poor’s підвищило довгострокові суверенні рейтинги України за зобов’язаннями в іноземній валюті з SD/D до В-/В.