Новини

Експортні замовлення на українські ІТ-технології зростатимуть

15.06.2016 / 11:10

В ІТ-індустрію України залучено понад  90 тисяч працівників, найбільші ІТ-центри країни зосереджені у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові.

Цю статистику було оприлюднено під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з радниками міжнародних інвесторів в ІТ-галузь України, що відбулася за сприяння ІТ-комітету Європейської Бізнес Асоціації,

Міжнародна спільнота високо цінує українських ІТ-фахівців, серед основних замовників ІТ-продуктів українських фахівців є США, держави Європи, Cкандинавські країни. Лише у 2015 році ІТ-сектор економіки експортував послуг на 1,6 млрд. дол. (згідно з даними НБУ).

Позитивні результати роботи Уряду щодо розвитку ІТ-сектору відзначив партнер глобальної дослідницької компанії ISG Сампат Кумар (Індія). Його колега, директор із досліджень у галузі ІТ-сервісів компанії 451 Research Кеті Рінг наголосила, що американські компанії незмінно високо оцінюють український ІТ-продукт та високий фаховий рівень українських ІТ-фахівців. Найбільші міжнародні компанії списку Fortune 500 відзначають реальну перспективу збільшення експортних замовлень на українські ІТ-технології в багатьох галузях економіки.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42