Новини

Міжнародні фінансисти побачили ознаки стабільності для інвестицій в Україну

22.06.2016 / 09:30

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), штаб-квартира якої розташована у Вашингтоні, констатує наявність перших ознак макроекономічної стабільності в українській економіці, а також умов для залучення великих інвестицій, зокрема в агропромисловий бізнес країни.

Таку оцінку висловив у вівторок під час Українсько-американського аграрного конгресу в столиці США регіональний менеджер IFC по Україні та Білорусі Руфат Алімарданов, повідомляє Укрінформ.

«Україна впродовж останніх кількох років переживає складний перехідний період. Цього року ми починаємо бачити перші ознаки поліпшення – ми бачимо поліпшення макростабільності, ми бачимо лібералізацію щодо руху капіталу. Настав час, коли нам слід подумати про нові інвестиції та нові проекти», – зазначив представник Міжнародної фінансової корпорації.

Він підкреслив, що за останні кілька років IFC вже інвестувала в Україну близько $845 млн. «На сьогоднішній день аграрний сектор – у всьому ланцюжку виробництва – представляє більш як половину інвестицій і фінансування IFC в Україні. Для нас це пріоритет і фокус», – сказав Алімарданов.

Разом з тим, він висловив сподівання, що розмір інвестицій в майбутньому удасться збільшити. Проте для цього необхідно подолати чимало проблем, що залишилися, у тому числі, спростити механізми ведення бізнесу в Україні і поліпшити доступ до фінансування, особливо для середніх і малих підприємств.

За словами представника IFC, корпорація теж докладає до цього свої зусилля, але необхідна і державна підтримка. «Першу роль, яку може зіграти держава, – це саме забезпечити ділове середовище - просте і зрозуміле для інвесторів», – підкреслив він. Крім того, необхідно працювати над подоланням поліпшення макроекономічної стабільності, і тоді інвестори почнуть заходити на український аграрний ринок – як зовнішні, так само і внутрішні, зазначив представник IFC.

«Гарячі лінії»

Дата: 24 січня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42