Новини

Нові можливості українського бізнесу

20.09.2016 / 11:00

«Канадський уряд вніс на ратифікацію до парламенту Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Це зроблено в перший день осінньої сесії парламенту, — повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко на сторінці Facebook.

Таким чином, Канада робить перший крок до вільної торгівлі з Україною. Зі слів Андрія Шевченка,  через 21 сесійний день канадський уряд подасть законопроекти на імплементацію. «Тепер черга українського уряду та Верховної Ради», — зауважив Шевченко.

Нагадаємо , що завдяки Угоді українські товаровиробники отримають доступ до ринку Канади на преференційних умовах, а отже, отримають конкурентні переваги над постачальниками з тих країн, які не мають угоди  про вільну торгівлю з Канадою. Це дасть змогу  конкурувати на рівних умовах з тими постачальниками, які вже присутні на канадському ринку. В довгостроковій перспективі Угода сприятиме розвитку кооперації в галузі авіабудування, передбачається збільшення постачання високотехнологічного обладнання та промислових товарів з високою доданою вартістю.