Новини

Безкоштовні електронні ключі від ДФС отримали понад 236 тис. осіб

24.10.2016 / 12:00

Протягом січня-вересня поточного року послугами Акредитованого центру сертифікації ключів, який діє при ДФС, скористалися 236,1 тис.  осіб, повідомив директор Інформаційно-довідкового департаменту ДФС Іван Романов.

З його слів, клієнтам центру видано 753,6 тис.  посилених сертифікатів відкритих ключів.

За безкоштовними електронними ключами до відділень центру звернулося майже 152,7 тис.  фізичних осіб, яким видано 334,6 тис.  цифрових підписів.

Кількість юридичних осіб, які стали власниками електронних ключів, сягнула майже 83,4 тис.  Їм видано 419 тис.  посилених сертифікатів.

«Сьогодні в умовах електронізації сервісів наявність цифрового підпису стала майже необхідністю, особливо враховуючи впроваджене електронне декларування доходів. Фіскальна служба, на відміну від комерційних структур, надає цю послугу безкоштовно. Отримати цифровий підпис можна у відділеннях нашого центру, які діють в кожному регіоні України», — зазначив Іван Романов.

Посадовець також нагадав, що посилені сертифікати відкритих ключів, видані Центром, дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів ДФС, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

Загалом від початку своєї діяльності центр обслуговує майже 4,8 млн.  електронних ключів.