Новини

Уряд затвердив зміни до Податкового кодексу

26.10.2016 / 13:00
Уряд затвердив зміни до Податкового кодексу

Вони стосуються адміністрування податків і спрощення податкових процедур для бізнесу.

Кабінет міністрів України в межах фіналізації проекту держбюджету на 2017 рік затвердив зміни до Податкового кодексу, що дають змогу істотно спростити адміністрування податків. Відповідне рішення було прийнято в ході засідання уряду.

Представляючи це рішення, міністр фінансів України Олександр Данилюк зазначив, що зміни сформульовано у пакеті законопроектів, які передаються до парламенту для подальшого обговорення.

З його слів, зміни стосуються адміністрування податків і спрощення податкових процедур для бізнесу.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що підготовлені урядом зміни до Податкового кодексу узгоджено також Національною радою реформ при президентові України. Їх прийняття дасть змогу впровадити в нашій країні принципи ефективної антикорупційної політики в сфері адміністрування податків. 

Також Володимир Гройсман наголошував, що ключовою умовою розвитку бізнесу в Україні має стати зміна системи адміністрування податків і цілковите усунення будь-якого регуляторного тиску на підприємства. На думку прем’єра, бізнес «не може в неволі, під тиском контролюючих структур, виробляти національний продукт і розвиватися».

Прем’єр-міністр нагадав, що в цьому контексті влада вже створила кілька інструментів, зокрема, Офіс залучення та підтримки інвестицій і Національний комітет промислового розвитку.