Новини

Зареєструвати бізнес стало простіше

25.02.2013 / 16:35
Зареєструвати бізнес стало простіше

Під час реєстрації власної справи платникам податків більше не потрібно звертатися до податкових органів для взяття на облік. Їм достатньо подати відповідні документи тільки державному реєстратору.


Як зазначають фахівці Міндоходів України, усі процедури подальшої реєстрації оперативно здійснюватимуться між ДПС України та Укрдержреєстром без участі платника. Тобто після отримання всіх необхідних документів держреєстратор реєструє підприємство або підприємця. Відомості з Єдиного державного реєстру надходять до податкових органів.

Органи ДПС протягом одного дня здійснюють взяття на облік платника податків і повідомляють про це державного реєстратора. Після цього реєстратор видає підприємству виписку, в якій підтверджується факт здійснення державної реєстрації та надаються відомості про взяття на облік в органах ДПС.

У Міндоходів України впевнені, що такий принцип «єдиного вікна» при започаткуванні бізнесу, скасування необхідності отримання в органах ДПС довідки про взяття на облік зменшать бюрократичні зволікання і спростять процедуру започаткування бізнесу підприємцям, заощадивши їм час та скоротивши зайві витрати.


Прес-служба ДПС України

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42