Новини

Контрабанда на «Привозі»

26.02.2013 / 16:33
Контрабанда на «Привозі»

У січні 2013 р. розпочалась операція «Акциз», спрямована на недопущення фактів незаконного виготовлення, переміщення й обігу на внутрішньому ринку України підакцизних товарів.


Так, у ході її проведення на одеських ринках і складах працівники податкової міліції виявили факти незаконного зберігання та реалізації тютюнових виробів з акцизними марками, які мають ознаки підроблення. Усього під час проведення оперативно-слідчих дій вилучено 62 тис. пачок тютюнових виробів на загальну суму понад 900 тис. грн.

Левова частка контрабандної продукції зберігалася та реалізовувалася на території ринку «Привоз», де в ході обшуку було виявлено і вилучено 57 тис. пачок сигарет без акцизних марок або з акцизними марками, які мають ознаки підроблення. Усього вилучено товару на загальну суму 855 тис. грн.

Оперативно-слідчі дії проводились у рамках кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною першою ст. 216 Кримінального кодексу України, з метою відпрацювання повної схеми організації злочинної діяльності від постачання до збуту контрабандних тютюнових виробів.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42