Новини

Діалог триває

28.02.2013 / 15:10
Діалог триває

Під час зустрічі з платниками податків, що відбулася у податковій Київської області, заступник голови Вікторія Пєхова підкреслила необхідність сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який введено з початку 2013 р., юридичними та фізичними особами — власниками об’єктів житлової нерухомості.

Вікторія Пєхова звернула увагу, що всі фізичні особи — власники нерухомості (які підпадають під оподаткування) до 1 липня отримають повідомлення-рішення, де буде вказана сума, яку необхідно сплатити до бюджету. Громадяни можуть обрати, за яку саме свою нерухомість буде сплачуватися податок. Поінформовано присутніх і про пільги.

Податок на нерухомість викликав жваве обговорення. Присутні отримали відповіді на свої запитання та висловили пропозиції з його вдосконалення. Заступник голови завірила присутніх, що всі їхні пропозиції буде ретельно розглянуто.

Вікторія Пєхова також нагадала присутнім про сервіси податкової служби для платників податків і особливо зупинилася на новому проекті для підприємств з іноземними інвестиціями, який запроваджено з метою стимулювання інвестиційного клімату. Шляхом розгляду звернень від підприємств з іноземними інвестиціями повідомлятиметься про податкові ризики, які податківці виявлятимуть під час аналізу моделі господарської операції.

Такі зустрічі сприяють налагодженню партнерських відносин та перетворенню податкової служби з фіскальної на сервісну.

 


ДПС у Київській області

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42