Новини

Податківці можуть проводити перевірку лише за наявності відповідних документів

05.03.2013 / 16:28
Податківці можуть проводити перевірку лише за наявності відповідних документів

Умови та порядок допуску податківців до проведення документальних виїзних і фактичних перевірок визначено ст. 81 Податкового кодексу України.

Працівники податкової служби мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки за умови пред'явлення таких документів:

  • направлення на проведення перевірки, підписаного керівником (його заступником) податкового органу та скріпленого печаткою;
  • копії наказу про проведення перевірки;
  • службового посвідчення особи, зазначеної в направленні.

Непред'явлення платнику податків цих документів або пред'явлення зазначених документів, оформлених з порушенням вимог, є підставою для недопущення податківців до проведення документальної виїзної перевірки.

При пред'явленні направлення платнику податків необхідно в ньому розписатись і зазначити своє прізвище, ім'я, по батькові, посаду, дату і час ознайомлення.

У разі відмови платника податків розписатись у направленні на перевірку посадовими особами органу ДПС складається акт, який засвідчує факт відмови. Акт про відмову від підпису в направленні на перевірку є підставою для початку проведення такої перевірки.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42