Новини

«Лтава» інформує

12.03.2013 / 11:57
«Лтава» інформує

«Право і обов'язок», — саме таку назву має суспільно-політична телевізійна програма, яка щотижня виходить в ефір Полтавської обласної державної телерадіокомпанії «Лтава». Гостями програми є представники органів влади, правоохоронці, юристи та інші фахівці, готові поділитися із глядацькою аудиторією телеканалу своїм досвідом та знаннями із правового захисту громадськості та дотримання законодавства України.

Нещодавно  гостем студії стала заступник голови ДПС у Полтавській області Людмила Голуб. Автор та ведуча телепередачі Галина Кустол запросила заступницю очільника обласної податкової служби розповісти глядачам про податкові новації 2013 року, зокрема про запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Відповівши на запитання ведучої з основної теми гостя програми зупинилася й на інших нововведеннях податкового законодавства, що відбулися в поточному році, починаючи від деклараційної кампанії та завершуючи змінами у спрощеній системі оподаткування.

«Завдяки вдосконаленню спрощеної системи оподаткування місцеві бюджети області отримали в 2,4 рази більше надходжень, ніж за попередньої системи сплати єдиного податку. Постійно зростає кількість тих платників, які подають свою звітність в електронному вигляді. Наприклад, на сьогодні 98% платників ПДВ Полтавщини звітуються перед податковою дистанційно», — наголосила Людмила Голуб, зазначивши, що це далеко не повний перелік всіх тих моментів, які підтверджують ефективність роботи податкової служби саме як сервісної структури.


Ірина ВОВК,
ДПС у Полтавській області

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42