Новини

«Лайки» від підприємців

28.03.2013 / 16:21
«Лайки» від підприємців

Представники Дніпропетровського бізнесу визначили кращу в місті державну податкову інспекцію


Кілька років тому вперше в Україні дніпропетровські податківці запропонували визначати кращу в місті за якістю обслуговування платників податків державну податкову інспекцію. На початку 2013 р. податківцями, представниками громадських організацій та управлінням регуляторної політики і підприємництва департаменту промисловості, енергетики і підприємництва Дніпропетровської міської ради було проведено опитування представників бізнесу міста за підсумками роботи податкових інспекцій у 2013 р. Представники малого і середнього бізнесу м. Дніпропетровська виділили дві ДПІ міста із семи. Державні податкові інспекції в Бабушкинському і Жовтневому районах отримали практично однакову кількість симпатій підприємців.

В ході обговорення за ініціативою представників громадських організацій кращою за підсумками роботи була визнана податкова інспекція в Бабушкинському районі м. Дніпропетровська (і по роботі з підприємцями, і за якістю обслуговування).

Заступник голови ГНС в Дніпропетровської області Лілія Курішко, вітаючи колектив інспекції, відзначила, що торік Дніпропетровська область за рівнем збору податків зайняла друге місце після Київської серед всіх областей України. А ДПІ в Бабушкинському районі м. Дніпропетровська краща не лише в місті, а й в області. Відповідно, одна з кращих інспекцій на Україні! Лілія Курішко підкреслила, що завоювати перше місце було складно, але ще складніше буде його утримати.


ДПС у Дніпропетровській області

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42