Новини

Не переступати межу

29.03.2013 / 15:37
Не переступати межу

Під час документальної перевірки місцевого підприємства «К» увагу ревізорів ДПС у Херсонській області привернули партнери-постачальники. Аналіз їхніх господарських стосунків засвідчив: час від часу вони переходили законодавчу межу.


Зокрема у 2011 році підприємство закупило партію запчастин майже на 236 тис. грн. Отримавши розрахункові документи від постачальника, воно відвело ці кошти до валових витрат, аби збільшити суму податкового кредиту з ПДВ, а в подальшому і бюджетного відшкодування податку.

Натомість податківці Херсонщини з'ясували, що підприємство-постачальник існує лише на папері. Жодних основних фондів, складських приміщень, транспортних засобів та працівників у нього нема. Та й керівник уникає будь-яких зустрічей з податківцями. Тож за продажем запчастин крилося єдине прагнення збагатитися з державного бюджету.

До речі, під час перевірки ревізори виявили ще 4 суб'єкти підприємництва, які за такою ж схемою співпрацювали з херсонською фірмою. Порушення податкового законодавства коштували підприємству разом із фінансовими санкціями та донарахованими до сплати податками понад 420 тис. грн.


Прес-служба ДПС в Херсонській області

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42