Новини

«Зорепад» у тернопільській податковій

08.02.2013 / 12:18
«Зорепад» у тернопільській податковій

Декларування!

Не на сцені у світлі софітів та юпітерів, а у Тернопільській об'єднаній ДПІ відвідувачі Центру обслуговування платників податків ... зустрілися зі знаменитостями регіону народним аматорським гуртом «Зорепад».


Народний артист України Григорій Драпак, заслужений артист України Мирослав Бабчук, автори та виконавці пісень Володимир Вермінський та Василь Хлистун завітали у податкову інспекцію, аби виконати свій конституційний обов'язок — задекларувати доходи.

Впродовж минулого року «зорепадівці» брали участь у гастрольних заходах, провадили концертну діяльність, а отже, отримували доходи, з яких податок не справлявся. Тому, як доброчесні громадяни, справжні патріоти свого краю, особистості, яким не байдужа доля рідного регіону, знаменитості вирішили публічно подати декларації, провести розрахунки та сплатити податок на доходи, подаючи  приклад пересічним тернополянам, своїм колегам й усім українцям.

«Буваючи за кордоном я щиро радію і захоплююсь водночас тим, як іноземні громадяни ставляться до сплати податків, — поділився враженнями Григорій Драпак, — Для них, у першу чергу,  це —  почесна місія, а не лише страх бути покараними за недотримання норм закону.»

Володимир Вермінський та Василь Хлистун наголосили на тому, що задекларовані доходи та сплачені з них податки обов'язково повернуться до тернополян у вигляді стипендій — для молоді, зарплат — для працівників бюджетної сфери, втіленими у життя соціальними програмами регіону.

Мирослав Бабчук,  оцінивши новий сервіс податкової — заповнення декларації про майновий стан і доходи в режимі on-line, висловив сподівання, що наступного року, якщо не зміняться обставини, обов'язково скористається таким сервісом особисто.

«Зорепаду» в податковій передувала зустріч начальника Тернопільської ОДПІ Петра Якимчука із місцевими знаменитостями . Під час такого діалогу учасники обговорили нюанси деклараційної кампанії 2013 року. Очільник податкової роз'яснив порядок подання декларації про доходи і майновий стан особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність, наголосив на необхідності декларування доходів усіма, хто отримував протягом минулого року доходи від концертної діяльності, брав участь у платних корпоративах, випускав авторські альбоми, а також закликав учасників зустрічі посилити просвітницьку роботу серед талантів, які нещодавно розпочали концертну діяльність і за неї отримують доходи.


Василь КАРПА,
начальник відділу взаємодії із ЗМІ,
та громадськістю Тернопільської ОДПІ

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42