Новини

«Шахова королева» зробила хід конем

08.02.2013 / 12:15
«Шахова королева» зробила хід конем

Декларування!

Чемпіонка світу з шахів, перша українка, яка здобула цей титул з часу проголошення Незалежності України Анна Ушеніна, публічно задекларувала свої доходи.


ЇЇ високі заслуги було відмічено особисто Президентом України Віктором Януковичем, який нагородив Анну Ушеніну орденом княгині Ольги ІІ супеня.

Виборовши наприкінці минулого року у м. Ханти-Мансійськ (Російська Федерація) титул чемпіонки світу і отримавши відповідну винагороду в іноземній валюті, харків'янка, як законослухняний громадянин країни, подала декларацію про свій майновий стан та доходи за місцем проживання.

Харківські податківці висловили подяку Анні Ушеніній за згоду публічно задекларувати доходи.

Вона ж у відповідь лише наголосила, що робить це залюбки, зі світлою головою і щирим серцем, адже «звітувати про свої доходи — престижно й по-європейськ». Саме тому вона особистим прикладом прагне закликати своїх співвітчизників виконати конституційний обов'язок.

«Якщо ми прагнемо побудувати цивілізовану державу на зразок розвинутих європейських країн треба з розумінням ставитися до цієї обов'язкової процедури. Необхідно просто прийти і прозвітувати, як того вимагає закон. Переконана, що лише те суспільство варте кращого життя, де кожен громадянин не залежно від статусу, шанує закон», — підкреслила чемпіонка.


Вікторія КИРИЧУК
ДПС у Харківській області

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42