Новини

Шила у мішку не сховаєш

08.02.2013 / 10:47
Шила у мішку не сховаєш

Декларування!

З іноземного доходу в понад 400 тис. грн. киянці все ж довелось сплатити податок

Податківці м. Києва проводять активну роботу з детінізації доходів, перевіряючи джерела існування громадян, які ніби то ніде не працюють та згідно інформаційної бази 1-ДФ не отримують жодних доходів та соціальної допомоги.

Так, працівники податкової служби виявили «безробітну» 28-річну киянку, яка працювала за кордоном та у 2011 році отримала 403 грн. доходу, який не задекларувала, і, звісно, податки з нього до бюджету не сплачувала.

Громадянку запросили до податкової інспекції, роз'яснили вимоги податкового законодавства та пред'явили докази отримання іноземного доходу. В свою чергу, молода особа наполягала, що жодних доходів вона не отримувала, оскільки ніде не працювала. Однак податківці. зібравши достатньо доказів, довели протилежне.

Громадянка була здивована поінформованості податкової служби та врешті-решт зізналась, що навіть уявити не могла, що її підробіток потрапить в «поле зору» податківців. Погодившись з висновками фахівців податкової служби,  громадянка сплатила до бюджету близько 39 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.


За матеріалами прес-служби ДПС у м. Києві

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42