Митна справа

Переробка на митній територій

23.04.2013 / 11:14
Переробка на митній територій

Кабінет Міністрів України затвердив Перелік товарів, поміщення яких у митний режим переробки на митній території України забороняється. Зокрема, до них віднесено м'ясо та їстівні субпродукти (код УКТЗЕД 02), одяг та інші вироби, що використовувалися (код УКТЗЕД 6309 00 00), товари, в результаті переробки яких отримуються продукти переробки (крім залишків і відходів, зазначених у ст. 157 Митного кодексу України (далі – МКУ)) за кодами згідно з УКТЗЕД, що визначені у ст. 1 Закону України «Про ставки вивізного (експортного) мита на брухт легованих чорних металів, брухт кольорових металів та напівфабрикати з їх використанням» (код УКТЗЕД 25 – 97).

Установлено, що:

  • фінансові гарантії відповідно до розділу X МКУ застосовуватимуться при поміщенні у митний режим переробки на митній території України товарів групи 17 згідно з УКТЗЕД (цукор і кондитерські вироби з цукру);
  • продукти переробки, отримані в результаті переробки іноземних товарів, щодо яких встановлено особливі види мита на підставі рішень Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про застосування антидемпінгових, компенсаційних або спеціальних заходів, прийнятих відповідно до законів України, підлягатимуть обов'язковому реекспорту за межі митної території України.

Визнано такими, що втратять чинність, деякі власні постанови.

Постанова набирає чинності з дня опублікування.


Постанова від 27.03.2013 р. № 295

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42