Новини

Міндоходів уважно стежить за «чистотою» державних закупівель

24.04.2013 / 09:56
Міндоходів уважно стежить за «чистотою» державних закупівель

За факт ухилення від сплати податків у поле зору працівників Міндоходів потрапив директор одного з підприємств Луганщини — переможець конкурсних торгів у сфері державних закупівель з постачання будівельного природного піску.


Так, було встановлено, що в період з липня 2009 до кінця 2010 року керівник ТОВ у складі податкового кредиту та валових витрат підприємства відобразив безтоварні фінансово-господарські операції з іншими підприємствами. Таким чином, керівник товариства з обмеженою відповідальністю, який ніс відповідальність за правильне нарахування та своєчасну сплату податків та обов’язкових платежів до державного бюджету, умисно ухилився від сплати ПДВ на загальну суму понад 1,1 млн. грн. та податку на прибуток на суму майже 1,5 млн. грн.

Такі злочинні дії підприємця завдали державі збитків на загальну суму 2,6 млн. грн.

За матеріалами співробітників Головного управління Міндоходів у Луганській області внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією за ч. 3 ст. 212 КК України. Наразі проводиться слідство та вживаються заходи, спрямовані на відшкодування збитків, завданих державі.

Міндоходів України приділяє особливу увагу дотриманню законності у сфері державних закупівель, адже саме ця сфера в Україні вважається однією з найбільш корумпованих і задіяних у незаконному маніпулюванні бюджетними ресурсами.


Прес-служба Міністерства доходів і зборів України

«Гарячі лінії»

Дата: 19 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42