Новини

Майже 850 тисяч гривень готівкою вилучено податковою міліцією у Києві

11.02.2013 / 17:39
Майже 850 тисяч гривень готівкою вилучено податковою міліцією у Києві

Цього разу організатор конвертаційного центру, діяльність якого була припинена столичною податковою міліцією, 35-ти річний уродженець Молдови, підійшов з розмахом до його створення, використовуючи одразу декілька приміщень: в одному «виготовлялись» документи, в іншому вони зберігались, а готівка отримувалась в третьому.

Під час обшуків, проведених згідно з рішеннями суду одразу в чотирьох приміщеннях та потужному джипі організатора конвертаційного центру, вилучено майже 850 тисяч гривень готівкою, первинні документи, комп'ютерну техніку та засоби зв'язку, які використовувались у протиправній діяльності.

Як з'ясували податківці, протягом останніх двох років з використанням зареєстрованих на підставних осіб підприємств, через рахунки яких пройшло близько 110 мільйонів гривень, державним інтересам було завдано шкоду в розмірі понад 19 мільйонів гривень у вигляді несплаченого до бюджету податку на додану вартість.

Наразі до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію щодо протиправної діяльності злочинної групи, слідчими податкової міліції проводиться досудове розслідування за ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах), в рамках якого також призначено позапланові перевірки підприємств, які за допомогою спритників намагались уникнути сплати податків до бюджету.

Керівник столичної податкової міліції Ігор Усик зазначив, що це вже другий конвертаційний центр, діяльність якого припинено податківцями з початку поточного року.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42