Новини

Інструменти проти центру

11.02.2013 / 17:47
Інструменти проти центру

Незаконними послугами «конвертів» користувалися  підприємства  декількох регіонів України, тільки в Севастополі їх виявилося понад 250, а загальний обіг коштів конвертаційного центру становить до 2,5 мільярдів гривень.

У ході оперативних заходів податкова міліція виявила низку суб'єктів господарювання, так званих вигодонабувачів, чиїми контрагентами й були  виявлені  центри.

На початковому етапі відпрацювання у ході проведення профілактичних заходів понад 100 підприємств самостійно відмовилися від незаконно сформованого податкового кредиту з ПДВ на суму більш як 1, 5 млн. грн. Для подальшого  виявлення осіб, які скористалися послугами конвертаційного центру, проведено понад 120 документальних перевірок. У результаті донарахування в бюджет становлять до 50 млн.грн.  

Після проведення всього  комплексу оперативних заходів слідчим відділом податкової міліції міста Севастополя в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 6 матеріалів за ст. 212 КК України за фактами ухилення від сплати податків посадовими особами севастопольських підприємств.

Як відзначив керівник податкової міліції Севастополя Валерій Артеменко: «Створення центрів конвертації — відправна точка тіньової економіки. Це інструмент для ухилення від сплати податків, незаконної їх мінімізації, а також засіб для нелегального обороту наявних засобів. Ліквідація таких центрів є вагомим резервом наповнення бюджету».


Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю  ДПС у м. Севастополі

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42