Незаконними послугами «конвертів» користувалися підприємства декількох регіонів України, тільки в Севастополі їх виявилося понад 250, а загальний обіг коштів конвертаційного центру становить до 2,5 мільярдів гривень.
У ході оперативних заходів податкова міліція виявила низку суб'єктів господарювання, так званих вигодонабувачів, чиїми контрагентами й були виявлені центри.
На початковому етапі відпрацювання у ході проведення профілактичних заходів понад 100 підприємств самостійно відмовилися від незаконно сформованого податкового кредиту з ПДВ на суму більш як 1, 5 млн. грн. Для подальшого виявлення осіб, які скористалися послугами конвертаційного центру, проведено понад 120 документальних перевірок. У результаті донарахування в бюджет становлять до 50 млн.грн.
Після проведення всього комплексу оперативних заходів слідчим відділом податкової міліції міста Севастополя в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 6 матеріалів за ст. 212 КК України за фактами ухилення від сплати податків посадовими особами севастопольських підприємств.
Як відзначив керівник податкової міліції Севастополя Валерій Артеменко: «Створення центрів конвертації — відправна точка тіньової економіки. Це інструмент для ухилення від сплати податків, незаконної їх мінімізації, а також засіб для нелегального обороту наявних засобів. Ліквідація таких центрів є вагомим резервом наповнення бюджету».
Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у м. Севастополі