Новини

За сигналом свідомого хмельничанина податківці вилучили понад 360 літрів «лівого» алкоголю гаражного розливу

11.02.2013 / 17:41
За сигналом свідомого хмельничанина податківці вилучили понад 360 літрів «лівого» алкоголю гаражного розливу

Податкові міліціонери з обласного центру у мікрорайоні «Дубове» віднайшли нелегальний алкогольний «схрон» з фальсифікатом на суму 25 тисяч гривень.

Виявити «градусну заначку» податківцям допоміг місцевий житель, якому у його власній оселі почав дошкуляти різкий запах спирту, що йшов з пластикових пляшок, які стояли неподалік на подвір'ї біля одного з тамтешніх гаражів. Тож хмельничанин повідомив про неподобство, зателефонувавши до податкової міліції.

Під час огляду знахідки правоохоронці виявили 235 літрів прозорої рідини із характерними запахом спирту та ще 126 літрів «міцного» пійла коричневого кольору, віддалено схожого на коньяк.

Наразі податківці встановлюють власників сурогату та джерела його походження.

«Боротьба з горілчаним фальсифікатом наразі залишається одним із головних пріоритетів у роботі податкової міліції, адже «чорний» ринок самопального алкоголю становить безпосередню небезпеку для життя громадян. Саме тому податковою службою і були ініційовані зміни до законодавства, які посилюють відповідальність за його виготовлення та збут. Особливо приємно, що у цьому правоохоронців підтримують пересічні громадяни, які допомагають нам виявляти подібні факти. На мою думку, це свідчить про зростання довіри населення до служби», - говорить заступник начальника управління податкової міліції ДПС у Хмельницькій області Микола Кучерук.


Олександр КАЛІНЕР,
прес-служба ДПС у Хмельницькій області

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42