Митна справа

Вантаж з димом

11.02.2013 / 17:02
Вантаж з димом

 

Вантаж тютюнової контрабанди волинські митники затримали на пункті пропуску «Ягодин», коли водій одного з місцевих підприємств надав митному контролю супровідні документи на товар.

У документах, наданих для митного оформлення, значилося, що сигарети італійського виробництва через Волинь прямують до Об'єднаних Арабських Еміратів. Однак інформація від італійських та польських колег, у яких митники поцікавилися походженням та призначенням вантажу, вказувала на іншого покупця тютюнових виробів — українське підприємство, зареєстроване у м. Любомлі Волинської області.

Шляхом псевдотранзитних переміщень бізнесмени прагнули приховати імпорт тютюнових виробів в Україну. Економічний зиск від таких ризикових дій для українського підприємства очевидний — несплата 3,5 млн. грн. митних платежів.

Сумнівний вантаж у кількості 635 000 пачок сигарет вилучено податковою міліцією.

У Єдиному реєстрі досудових розслідувань за матеріалами Ягодинської митниці зареєстровано факт незаконного ввезення на митну територію України тютюнових виробів з ухиленням від сплати митних платежів. Досудове розслідування здійснює слідчий відділ ДПС у Волинській області.


За матеріалами УПМ ДПС у Волинській області

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42