Новини

Нелегальна обслуга

11.02.2013 / 10:43
Нелегальна обслуга

В Івано-Франківській області активізовано роботу щодо дотримання трудового законодавства у сфері туризму.


Робочі групи у складі представників Яремчанської міської ради, державної податкової служби в області, управління МВС в області та територіальної інспекції з праці провели обстеження суб'єктів господарювання, які надають послуги з проживання туристам у с. Поляниці, що поруч з курортом «Буковель».

Тільки за один день у 19 таких суб'єктів господарювання встановлено 20 фактів використання найманих працівників, щодо яких роботодавці не надали документи про укладення трудових угод. Зокрема, в ході обстеження одного з відомих готелів с. Поляниці адміністрація не змогла пред'явити трудові договори на трьох працівників. В іншому готелі працівників оформлено, проте зарплата менше мінімально встановленої. Виявлено й інші порушення законодавства.

Матеріали стосовно таких фактів передано територіальній інспекції з праці. Крім цього, податківці проводять відповідну роботу з працедавцями щодо легалізації трудових відносин.

Обстеження суб'єктів господарювання в Яремчанській курортній зоні та інших районах області проводитиметься міжвідомчими робочими групами і надалі з тим, щоб бізнес, обслуговуючи туристів, працював легально, а наймані працівники отримали соціальний захист, гарантований державою.

«Гарячі лінії»

Дата: 12 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42