Митна справа

Влітку пасажиропотік на кордоні зросте у 2,5 раза

19.06.2013 / 16:06
Влітку пасажиропотік на кордоні зросте у 2,5 раза

Міністерство доходів і зборів України прогнозує збільшення пасажиропотоку через український кордон до 2,5 раза з початком курортного сезону. Тільки за два тижні червня кількість бажаючих  перетнути митний кордон України вже збільшилась майже у 1,5 раза.


За цей період працівники митних пунктів Міндоходів України оформили майже 1 млн. автотранспортних засобів. Переважна більшість (830,5 тис.) — це легкові автомобілі. Також до України в’їхали 21 тис. автобусів та 148 тис. вантажівок.

У Міністерстві вже готуються до зростаючого напливу іноземних гостей і громадян України, що подорожують через кордон. Зокрема, на західному кордоні, де зафіксовано найбільший пасажиропотік, організовано додаткові смуги руху автотранспорту та збільшено кількість митних інспекторів, створено виносні робочі місця для персоналу. Завдяки цьому збільшено пропускну потужність у митних пунктах «Чоп-Захонь» (Чопська митниця Міндоходів), Краковець-Корчова (Львівська митниця), Ягодин-Дорохуск (Ягодинська митниця).

Фахівці Міндоходів України відзначають, що оперативне реагування на збільшення пасажиропотоку дасть можливість забезпечити більш швидке оформлення документів, необхідних для перетину кордону, громадянам України та іноземним гостям.

Зі свого боку Міндоходів, зважаючи на спекотну погоду, звертається до громадян, які подорожують через український кордон, особливо автомобільним чи автобусним транспортом, не брати в дорогу продуктів харчування з незначним терміном придатності, оскільки це може бути шкідливим для здоров’я.


Прес-служба Міндоходів України