Новини

Привітання Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка з Днем митної служби України

25.06.2013 / 16:01
Привітання Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка з Днем митної служби України

Шановні колеги!

Професійне свято фахівців митної справи вже встигло стати доброю традицією. Щиро вітаю з цим днем тих наших колег, які увійшли до великого колективу Міністерства доходів і зборів з лав Державної митної служби України.

Хочу подякувати всім, хто гідно ніс і несе службу на кордонах України, захищаючи економічні інтереси держави своїм професіоналізмом та відданістю справі.

Упевнений, що у складі Міністерства, у великій спільноті однодумців, на вас як висококласних фахівців і справжніх патріотів чекають нові звершення. Дружня підтримка колег і командна солідарність дадуть можливість вивести митну справу в Україні на вищий рівень, наблизити якість митного супроводу та митних процедур до стандартів Всесвітньої митної організації, гармонізувати митне законодавство та практику.

Хочу також висловити особливу шану та повагу ветеранам митної справи. Ваші здобутки стали надійним фундаментом майбутніх успіхів. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, душевного спокою, миру в домі та довгих років життя!


З повагою

Міністр доходів і зборів України
Олександр КЛИМЕНКО