Новини

«Час подарунків» настав

14.02.2013 / 10:01
«Час подарунків» настав

Cеред учасників акції «Час подарунків від «Вісника» відбувся розіграш призів.

«Готуй сані влітку, а воза взимку», — наголошували наші пращури. І були праві. У цій простій істині переконалися й ті, хто передплатив «Вісник податкової служби України» одразу на півроку й більше. Усі вони мали змогу взяти участь в акції «Час подарунків від «Вісника».


Комісія на чолі з директором ДП «СВЦ ДПС України» Сергієм Шаповалом за участю першого заступника директора Олександра Петрука, головного редактора журналу Петра Кричуна та інших членів комісії, а також нотаріуса, який засвідчив правильність вчинення дій та дотримання умов Положення розіграшу, затвердженого ДП «СВЦ ДПС України», підвела підсумки лотереї та провела розіграш призів.

До редакції надійшло 654 анкети передплатників, 15 з яких не було допущено до розіграшу, оскільки вони не відповідають умовам акції.

Серед 629 учасників акції було розіграно 275 призів: 5 ноутбуків, 5 мобільних телефонів, 5 букрідерів, 5 фотоапаратів, 5 фоторамок та 250 бухгалтерських калькуляторів. Усі призи найближчим часом переможці зможуть отримати у регіональних філіях ДП «СВЦ ДПС України».

Акцію-2013 «Час подарунків від «Вісника»» завершено. Щиро вдячні тим податківцям і підприємцям, хто взяв у ній активну участь.

Однак на цьому наша дружба та співпраця з вами, шановні передплатники, не завершується. Попереду — багато планів, втілення яких — наша спільна турбота. Бажаємо усім нам, щоб задумане здійснилося, а ми залишалися відданими нашій справі, мудрими й порядними.

Список переможців акції «Час подарунків від «Вісника»»

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42