Новини

В Україні реєстраційні номери отримали понад 27 тисяч іноземців

13.08.2013 / 14:41
В Україні реєстраційні номери отримали понад 27 тисяч іноземців

Отримувати дохід в Україні планують 27,25 тис. іноземців. Саме стільки іноземних громадян зареєструвалися в Єдиному реєстрі фізичних осіб за сім місяців поточного року.

За статистикою Міндоходів України, кількість іноземців, які бажають отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків, щомісяця в середньому сягає 3 тис. осіб. Загалом за січень — липень 2013 р. у Держреєстрі зареєструвалися 351,98 тис. громадян, а загальна кількість усіх зареєстрованих на 1 серпня 2013 р. становить майже 44,6 млн. фізичних осіб.

Отримати реєстраційні номери можна в податкових інспекціях (територіальних органах Міндоходів України) та центрах обслуговування платників податків не лише за місцем проживання, а й за місцем отримання доходів. Водночас нагадуємо, що іноземні громадяни та особи без громадянства для реєстрації в Держреєстрі повинні звертатися безпосередньо до головних управлінь Міндоходів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

За бажанням громадяни можуть відмовитися від реєстраційного номера. Фахівці Міністерства у паспорті таких платників роблять відповідну відмітку, після чого вони мають право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Облік таких фізичних осіб - платників ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру саме за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорта.

Також нагадуємо, що у разі зміни облікових даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб (як то паспортні дані або місце проживання) платник зобов’язаний протягом місяця повідомити про це територіальні органи Міндоходів для внесення відповідних змін.


Прес-служба Міндоходів України