Новини

У серпні звіт про суми нарахованого єдиного внеску потрібно подавати до Пенсійного фонду України

19.08.2013 / 16:43
У серпні звіт про суми нарахованого єдиного внеску потрібно подавати до Пенсійного фонду України

Процедури адміністрування щодо прийняття й оброблення звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників у серпні здійснюватиме Пенсійний фонд України. Таке рішення прийнято для створення сприятливих умов для платників єдиного внеску та уникнення соціальної напруги щодо здійснення пенсійних виплат за серпень.

Відповідно до п. 3 Прикінцевих положень Закону України від 04.07.2013 р. № 406-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» сьогодні розглядається питання щодо подовження виконання зазначених функцій Пенсійним фондом України до 31 серпня 2013 р.

З огляду на це у серпні поточного року звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно, як і раніше, надсилати до Пенсійного фонду. Нагадуємо, що подати звіт необхідно не пізніше 20 серпня.

Також повідомляємо, що на веб-порталі Міндоходів України розміщено для обговорення проекти наказів Міністерства «Про Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2013-rik/107422.html та http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2013-rik/107420.html відповідно).

Зауваження й пропозиції до змісту регуляторних актів приймаються у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації проектів за адресами: поштовою —04655 м. Київ-53, Львівська площа, 8, Міністерство доходів і зборів України; електронною — idanilov@minrd.gov.ua

Нагадуємо, що функцію адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на Міндоходів України покладено Указом Президента України від 24.12.2012 р. № 726/2012 «Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади».  


Прес-служба Міндоходів України