Новини

Від гуральні до лікарні

15.02.2013 / 12:20
Від гуральні до лікарні

Вживання алкоголю могло б коштувати життя не одному кременчужанину, якби не оперативність податківців. У січні поточного року до відділу податкової міліції Кременчуцької ОДПІ звернувся мешканець Кременчука, який на одній з оптових баз придбав горілку, вживання якої призвело до його госпіталізації. Лікарі поставили діагноз — отруєння сурогатом алкоголю.

Після проведення оперативно-розшукових заходів працівниками податкової міліції встановлено не лише продавців цієї горілки, а й організатора її виготовлення і розповсюдження. Ним виявився мешканець м. Кременчука, який налагодив аж чотири «підпільні» гуральні, де спирт змішувався з водою, а отримана таким чином спиртовмісна суміш під виглядом горілки розливалася у тару для продажу та обклеювалася підробними марками акцизного податку. При цьому «горілчаний магнат» працював з розмахом — фальсифікована горілка розливалася не лише у пляшки, а й у тетрапакети об'ємом 10 та 35 літрів. На підставі дозволу суду працівниками податкової міліції проведено низку обшуків в житлових і гаражних приміщеннях, а також на складах і оптових базах, де здійснювалося виготовлення, зберігання і реалізація незаконно виготовлених алкогольних напоїв. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено 1 300 л спирту, майже 2 500 літрів фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, понад 100 тисяч штук марок акцизного податку з ознаками фальсифікації, обладнання для виготовлення та розливу алкогольної продукції. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму близько 300 тис. грн. Зразки горілчаних виробів і марок акцизного податку направлено у відповідні органи для проведення експертних досліджень.

Розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 204 Кримінального Кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), в рамках якого проводиться комплекс оперативно-слідчих заходів щодо встановлення повного кола осіб, причетних до нелегального промислу.


За інформацією УПМ ДПС у Полтавській області

«Гарячі лінії»

Дата: 18 липня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42