Новини

Потрійний стрибок

19.02.2013 / 10:02
Потрійний стрибок

За оперативними даним станом на початок лютого 2013 року в податкових інспекціях Волині декларації про доходи подали 876 громадян. За аналогічний період минулого року декларантів було втричі менше, — повідомили у відділ оподаткування фізичних осіб ДПС у Волинській області.

«Ще зарано прогнозувати таке ж стрімке зростання кількості декларантів протягом усієї деклараційної кампанії. Однак приємно відзначити не лише кількісні показники, а більшу обізнаність волинян з умовами, за яких закон зобов'язує подати декларацію» — зазначив перший заступник голови ДПС у Волинській області Андрій Тимейчук.

За словами посадовця, найбільшою активністю відрізняться волиняни, які успадкували майно. У податковій про такі доходи прозвітувалося 170 громадян. Наступна чисельна категорія декларантів — громадяни, які отримали доходи від продажу рухомого і нерухомого майна, у переліку декларантів 58 таких громадян. Громадяни, котрі здають в найм нерухомість, подали 33 декларації. Про доходи від здійснення незалежної професійної діяльності прозвітувалося 25 волинян. Інвестиційний прибуток задекларували четверо волинян  і шестеро прозвітувалися про іноземні доходи.

Загалом сума задекларованих волинянами доходів, в тому числі і тих, хто вирішив скористатися правом на податкову знижку, перевищує 51 мільйон гривень,  повідомляє сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Волинській області.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42