Новини

Громадяни отримали понад мільйон облікових карток платника в сервісних центрах Міндоходів України

09.10.2013 / 12:04
Громадяни отримали понад мільйон облікових карток платника в сервісних центрах Міндоходів України

Найпопулярнішою послугою у сервісних центрах Міністерства доходів і зборів України є видача облікових карток платника податків («ідентифікаційного коду») та внесення відповідного запису до паспорта громадянина у разі відмови від реєстраційного номера через релігійні переконання. З початку року більше ніж 1,1 млн. громадян звернулися за цією послугою до центрів обслуговування платників податків.

У цілому на сьогодні платники мають можливість отримати в органах доходів і зборів понад 100 адміністративних послуг. Затребуваними сервісами є також видача свідоцтва платника єдиного податку (з початку року видано більш як 250 тис. свідоцтв) та отримання документів на транспортні засоби для перевезення вантажів під митними печатками і пломбами (видано 11,5 тис. свідоцтв).

Усі ці послуги надаються у 496 центрах обслуговування платників в усіх регіонах України. До кінця року мережа сервісних центрів Міндоходів розшириться — до неї додадуться ще 24 установи.

Відкриття нових центрів спрямовано насамперед на задоволення потреб платників податків і суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в отриманні податкових та митних сервісів.

Згодом планується поетапне делегування податковим сервісним центрам надання «митних» адміністративних послуг. По завершенні цієї реформи платник зможе отримувати весь спектр послуг у будь-якій установі. Сервісні зони митниць Міндоходів та центри обслуговування при податкових інспекціях по всій Україні матимуть єдині стандарти якості послуг.


Інформаційно-комунікаційний департамент Міндоходів України

 

«Гарячі лінії»

Дата: 18 липня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42