Новини

Звітувати з єдиного внеску можна в електронному вигляді

10.10.2013 / 12:07
Звітувати з єдиного внеску можна в електронному вигляді

Звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів України можна надсилати в електронному вигляді. За словами фахівців Міністерства, такий формат звітування зекономить платникам час та кошти. Адже в паперовому вигляді звітність потрібно подавати до центрів обслуговування платників податків лише особисто - надіслана поштою, вона не приймається.

Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення й отримати цифровий підпис, який Міндоходів України надає безкоштовно.

Електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску та довідник відповідності кодів органів Міндоходів України та кодів органів Пенсійного фонду України розміщено на веб-порталі Міністерства.

Нагадаємо, що звіт за вересень про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно подати до 21 жовтня 2013 р. включно (оскільки в цьому місяці 20 число припадає на вихідний, то останнім звітним днем є 21 жовтня, понеділок).

Звітність в електронному вигляді слід надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua

Завантажити програмне забезпечення можна з таких ресурсів:

1

Програмне забезпечення для формування, підписання та подання звітності «M.E.Doc»

http://me-doc.com.ua

2

АРМ «Єдиний внесок» (тільки для формування звітності)

http://www.pfu.gov.ua

 

Підписання звітності, сформованої засобами АРМу «Єдиний внесок», можливо в ПО «M.E.Doc»

http://me-doc.com.ua 

3

Програмне забезпечення для формування та подання звітності «iFin Zvit»

http://zvit.ifin.ua


Прес-служба Міндоходів України