Новини

Термін дії електронного ключа для фізичних осіб збільшиться від 1 до 3 років

21.10.2013 / 11:14
Термін дії електронного ключа для фізичних осіб збільшиться від 1 до 3 років

За ініціативою Міндоходів України термін дії електронного ключа для фізичних осіб збільшиться від 1 до 3 років. Такі зміни запропоновано фахівцями відомства в проекті постанови Кабінету Міністрів України щодо Порядку акредитації центру сертифікації ключів. Крім того, до 6 років може подовжитись і термін дії сертифіката акредитованого центру.

За словами експертів Міністерства, такі новації сприятимуть залученню громадян до активного застосування інформаційно-комунікаційних технологій. Адже наявність цифрового підпису дає можливість фізичним особам скористатися он-лайновими сервісами Міндоходів України, зокрема можливістю подавати річну декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді. Крім того, «електронкою» також можна надсилати і звітність з єдиного соціального внеску.

Загалом з початку року акредитованими центрами сертифікації Міндоходів України видано 671 тис. безкоштовних електронних ключів. Як і раніше, у лідерах серед клієнтів центрів — фізичні особи. Цими послугами скористалися 356 тис. таких абонентів, які отримали 414 тис. ключів. Юридичних осіб зареєструвалося 99,6 тис., вони отримали майже 257 тис. ключів.

Ознайомитися з проектом постанови «Про внесення змін до Порядку акредитації центру сертифікації ключів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2004 року № 903» можна на веб-порталі Міндоходів України: http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2013-rik/116028.html

Зауваження та пропозиції до проекту протягом одного місяця приймаються на адресу: поштову — 04655 м. Київ-53, Львівська площа, 8, Міністерство доходів і зборів України, Інформаційно-довідковий департамент; електронну — www.minrd.gov.ua, а також на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та підприємництва: поштову — 01011 м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; електронну — mail@dkrp.gov.ua


Прес-служба Міндоходів України

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42