Новини

У поточному році місцеві бюджети отримали 70,2 млрд. грн.

24.10.2013 / 12:29
У поточному році місцеві бюджети отримали 70,2 млрд. грн.

Міністерством доходів і зборів України забезпечено адекватні макроекономічним показникам темпи надходжень податкових і митних платежів до місцевих бюджетів. У поточному році ці надходження становлять 70,2 млрд. грн. Приріст до минулого року — 4,4 млрд. грн., або 7%.

Структура бюджетів територіальних громад залишається сталою: як і раніше, дві третини надходжень забезпечується за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб. У 2013 р. відрахування з доходів громадян становили 47 млрд. грн., що більше порівняно з минулим роком на 2,8 млрд. грн., або на 6,5%, при зростанні фонду оплати праці на 4,5%.

Збільшення відрахувань з податку на доходи фізичних осіб вдалося досягнути головним чином за рахунок детінізації використання найманої праці та індивідуального підприємництва.

Зокрема, за результатами заслуховування керівників підприємств-боржників на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості по заробітній платі погашено таку заборгованість на 1 млрд. грн. Рівень виплати заробітної плати підвищили понад 50 тис. суб’єктів.


Прес-служба Міндоходів України