Новини

Завдяки слідчим Міндоходів України бюджету відшкодовано вдвічі більше збитків, ніж торік

24.10.2013 / 12:55
Завдяки слідчим Міндоходів України бюджету відшкодовано вдвічі більше збитків, ніж торік

З початку року за кримінальними провадженнями, які розслідуються слідчими Міністерства, бюджету відшкодовано збитків на суму близько 2 млрд. грн. Це вдвічі перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це заявив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко під час наради з оперативними та слідчими підрозділами фінансових розслідувань.

За його словами, попереджено незаконне відшкодування близько 3 млрд. грн. ПДВ. Виявлено та припинено діяльність близько 150 незаконних виробництв підакцизних товарів. Із незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму майже 300 млн. грн. Ліквідовано діяльність 36 конвертаційних центрів.

«Робота слідчо-оперативних підрозділів сьогодні жорстко контролюється. Для виявлення злісних неплатників податків застосовується ризикоорієнтована система моніторингу. Максимальна увага приділяється аналітичній роботі з мінімальним втручанням у справи сумлінних платників», — зазначив Олександр Клименко.

Міністр акцентував увагу на тому, що аналітика та робота на попередження податкових і митних правопорушень стали основними пріоритетами під час реформування підрозділів, які проводять оперативно-розшукову та слідчу діяльність. Нові законодавчі норми та структурні зміни у роботі Міндоходів України сприяли тому, що сьогодні у справах щодо несплати податків під вартою не утримується жоден підприємець.


Прес-служба Міндоходів України