Новини

Будівлі-міражі

19.02.2013 / 11:12
Будівлі-міражі

На Рівненщині виявлено будівельну фірму, яка не сплатила до бюджету майже 4 мільйони гривень ПДВ


Службові особи підприємства оформили придбання будівельних матеріалів та виконання окремих робіт від суб'єктів підприємницької діяльності з ознаками фіктивності.

Окремі з них, згідно з документами, не мають ні виробничих потужностей, ні людських ресурсів для здійснення господарської діяльності. В результаті протиправних дій посадових осіб рівненського підприємства, загальна сума збитків, завданих державі, становить близько 4 млн. гривень.

Така злочинна діяльність кваліфікується як умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах і передбачає відповідальність у вигляді  штрафу в розмірі від 15 до 25 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією майна. Ади продовжити господарську діяльність підприємство має сплатити усі донараховані податки зі штрафними санкціями.

Водночас обвинувачені в умисному ухиленні від сплати податків мають цілком законне право уникнути кримінальної відповідальності. Закон передбачає це у разі, якщо особа ще до притягнення до відповідальності сплатила податки та відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою.


ДПС у Рівненській області

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42