Новини

Міндоходів та НСЖУ співпрацюватимуть в інформаційній сфері

31.10.2013 / 10:21
Міндоходів та НСЖУ співпрацюватимуть в інформаційній сфері

Для покращення роботи із мас-медіа Міністерство доходів і зборів України та Національна спілка журналістів України підписали Меморандум про співробітництво.

Сторони домовилися про співпрацю в інформаційній сфері. Так, зокрема, Міндоходів надаватиме НСЖУ для оперативного використання інформацію щодо діяльності Міністерства та його територіальних органів.

У свою чергу представники Національної спілки журналістів братимуть участь у роботі консультативно-дорадчих органів при Міністерстві для забезпечення взаємодії і консультацій з громадськістю.

Крім того, відповідно до Меморандуму, Міндоходів надаватиме Національній спілці журналістів України повний перелік суб’єктів господарювання — засобів масової інформації, включених до плану-графіка проведення документальних перевірок. Представники Національної спілки журналістів  мають можливість брати участь у цих перевірках, звичайно, за згодою ЗМІ.

За словами експертів Міндоходів, така співпраця сприятиме об’єктивному та неупередженому висвітленню діяльності Міністерства у засобах масової інформації, а також оперативному вирішенню можливих спірних питань, які виникають в процесі інформаційної діяльності.


Прес-служба Міндоходів України