Новини

Олександр Клименко: «Україна зацікавлена у співпраці з американськими інвесторами»

04.11.2013 / 14:48
Олександр Клименко: «Україна зацікавлена у співпраці з американськими інвесторами»

Міндоходів України дуже уважно ставиться до інтересів компаній з американським капіталом, які працюють в Україні. Про це заявив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко під час зустрічі з послом США в нашій країні Джеффрі Пайєттом.

«Ми активно співпрацюємо з американськими інвесторами. У нас налагоджено тісні партнерські стосунки з Американською торговою палатою, якій вдячні за спільну законотворчу роботу. Особливо це стосується закону про трансфертне ціноутворення, що став дійсно революційним для України», — зазначив Олександр Клименко.

За словами Міністра, сьогодні відомство створює максимально комфортні умови для діяльності та розвитку підприємств з американським капіталом. Зокрема, підприємствам податок на додану вартість відшкодовується в обсягах більших від заявлених. У 2013 р. компаніям з американським капіталом відшкодовано 320 млн. дол. США при заявці 220 млн. дол. При цьому половину суми підприємства отримали в автоматичному режимі.

Залученню американських інвесторів в Україну сприятимуть і новації у податковій та митній політиці, які дали можливість підвищити позицію нашої країни у рейтингу Світового банку. Як відомо, Україна стала топ-реформатором у світі минулого року, реалізувавши реформи у 8 сферах з 10, що оцінюються рейтингом. Зокрема, експерти відзначили помітне скорочення часу на виконання податкових зобов’язань (на 101 годину) та вдосконалення митного адміністрування.

«Хочу запевнити, що ми не зупиняємося на досягнутому, розуміючи, що замало прийняти гарні закони — їх треба реалізувати на практиці. Тому для нас важливо разом з інвесторами, нашими партнерами визначити шляхи вдосконалення податкової і митної систем, максимального їх наближення до визнаних стандартів», — наголосив Олександр Клименко.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт також відзначив позитивну динаміку України у сфері податкової та митної політики. За його словами, Україна має значний потенціал та людські ресурси для реалізації подальших заходів.

«Україна зробила значний крок у напрямі покращення податкової та митної політики, але попереду ще багато роботи. Проте я впевнений, що буде виконано все заплановане. Тим більше що є потенціал, оптимізм та бажання це зробити. Ми хочемо, щоб Україна досягла значних успіхів. А в особі США ви побачите сильного партнера для реалізації цього», — наголосив посол.


Прес-служба Міндоходів України

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42