Новини

Позиція Міністерства доходів і зборів України щодо слідчих дій у приміщенні бізнес-центру «Лотос»

06.11.2013 / 17:05
Позиція Міністерства доходів і зборів України щодо слідчих дій у приміщенні бізнес-центру «Лотос»

У зв’язку з резонансом навколо слідчих дій, що проводилися у бізнес-центрі «Лотос», повідомляємо, що 6 листопада 2013 р. працівниками органів доходів і зборів Харківської області на підставі ухвали Київського районного суду м. Харкова від 31.10.2013 р. проведено обшук в одному з кабінетів орендаторів офісу, розташованого у чотирьохповерховій будівлі за адресою: м. Київ, вул. Туполева, 19.

Одним з орендаторів розташованого у цьому приміщенні сервера є товариство, стосовно якого проводиться досудове розслідування за фактом несплати податків у розмірі 3 млн. грн. Обшук проводився на підставі наявних у кримінальному провадженні даних про знаходження у приміщенні за зазначеною адресою доказів, які мають значення у провадженні.

За результатами проведеного обшуку виявлено та вилучено обладнання, на якому встановлено інформацію про тіньову діяльність підприємства, стосовно якого ведеться слідство.

Слідчі, а також працівники податкової міліції, які брали участь у проведенні обшуку, були вдягнуті в одяг ділового стилю.

Наголошуємо, що жодних претензій до діяльності ТОВ «Бізнес-центр «Лотос» (один із засновників — Луценко Олексій Юрійович), якому належить приміщення, слідчі підрозділи фінансових розслідувань Міндоходів України не мають.

Також повідомляємо, що обшуки у приміщеннях, які займає народний депутат України Луценко Ірина Степанівна, не проводились.

Міністерство доходів і зборів України акцентує на тому, що всі слідчі дії проводилися виключно у межах чинного законодавства та не мають жодного політичного підґрунтя.


Прес-служба Міндоходів України