Новини

Електронний ключ від Міндоходів діятиме два роки

07.11.2013 / 10:21
Електронний ключ від Міндоходів діятиме два роки

З 1 листопада 2013 р. для клієнтів Акредитованого центру сертифікації ключів посилені сертифікати відкритих ключів від Міндоходів формуються на два роки.

Таку можливість Центр, який діє при Міністерстві, отримав після проходження процедури акредитації. Було сформовано нові технологічні сертифікати та сервери центру, що дало змогу продовжити термін дії цифрових підписів.

Як зазначають фахівці Міндоходів України, така новація не лише зекономить час платників податків на придбання ключів, а й сприятиме якнайбільшому їх залученню до активного застосування інформаційно-комунікаційних технологій.

У Міністерстві також зазначають, що незабаром термін дії електронного ключа для фізичних осіб збільшиться до трьох років. Такі зміни запропоновано фахівцями відомства в проекті постанови Кабінету Міністрів України щодо порядку акредитації Центру сертифікації ключів. Крім того, до шести років може продовжитися і термін дії сертифіката Акредитованого центру. Нині проект проходить процес обговорення.

Завантажити актуальні технологічні сертифікати АЦСК ІДД Міндоходів можна у розділі «Сертифікати АЦСК» офіційного інформаційного ресурсу.


Прес-служба Міндоходів України