Новини

У ліс по податки

19.02.2013 / 11:49
У ліс по податки

Прикарпатські податківці донарахували підприємству 600 тис. грн. податків


На Івано-Франківщині податківці в ході перевірки долинського підприємства виявили придбання лісосировини у постачальників, які відсутні за місцем податкової адреси. Відповідні дії спричинили порушення в оприбуткуванні даної продукції, оскільки не встановлений факт передачі товарів від продавця до покупця.

Одночасно, з'ясовано, що у суб'єкта господарювання відсутні основні фонди та виробничі потужності, трудові ресурси, транспортні засоби, а це вказує на неможливість фактичного здійснення господарської діяльності між даними підприємствами. Відповідно, безтоварні операції призвели до заниження сплати до бюджету податку на прибуток в сумі 344 тис. грн. та безпідставного віднесення платником податків до податкового кредиту 160 тис. гривень. податку на додану вартість.

В результаті податківці донарахували підприємству зазначені суми податків та 80 тис.грн. штрафних санкцій, а також 15 тис. грн. пені за несвоєчасне повернення валютної виручки від нерезидентів при здійсненні експортно-імпортних операцій.

Для подальшого реагування матеріали передано в податкову міліцію.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42