Новини

Міндоходів України проводить Всеукраїнську акцію «Права та обов’язки»

12.11.2013 / 14:47
Міндоходів України проводить Всеукраїнську акцію «Права та обов’язки»

Міністерство доходів і зборів України провело Всеукраїнську акцію «Права та обов’язки». Метою заходу стало підвищення рівня обізнаності громадян щодо їхніх прав, гарантованих законодавством.

В один день платники, які завітали до центрів обслуговування платників в усіх регіонах України, отримали брошуру «Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів», розроблену фахівцями Міністерства.

Брошура містить декілька розділів, в яких розміщено основні витяги з нормативно-правових актів. Платники можуть прочитати про права і обов’язки як свої, так і посадових осіб контролюючих органів. Завдяки такій тематичній брошурі вони зможуть відстоювати свої права при спілкуванні з працівниками органів доходів та зборів, особливо у випадках можливих корупційних проявів. Зокрема, у брошурі зазначено телефон антикорупційного сервісу Міндоходів «Пульс», за яким платники можуть поскаржитися на протиправні дії працівників відомства.

Загалом з початку року фахівцями відомства підготовлено та розповсюджено серед платників податків 2,2 тис. брошур з роз’ясненнями основних законодавчих норм щодо справляння податків, зборів, митних платежів та єдиного соціального внеску.


Прес-служба Міндоходів України