Новини

Кому – на, кому – ні

19.02.2013 / 16:32
Кому – на, кому – ні

Закарпатське комунальне підприємство не сплатило до місцевого бюджету близько 350 тис. грн.


Таку суму за три останні роки недоотримав місцевий бюджет від одного з комунальних підприємств Воловеччини. Заробітну плату працівникам підприємства виплачували, а податок на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету не перераховували.

Працівниками податкової міліції встановлено, що фінансові можливості у підприємства були: сума вільних обігових коштів перевищувала півмільйона гривень. Тобто в діях службових осіб вбачаються ознаки злочину — зловживання службовим становищем.

Провадиться досудове розслідування, відомості про вчинення злочину внесені до Єдиного реєстру. Кримінальним кодексом України за такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років зі штрафом від 8 500 до 17 000 грн.

«Контроль надходжень до місцевих бюджетів є одним з пріоритетних завдань, що стоїть перед податковою міліцією. У минулому році виявлено 8 таких злочинів, по яких втрати місцевих бюджетів області становлять 2,1 млн. грн., із них на теперішній час повернуто більше половини», — відзначив перший  заступник голови —- начальник управління податкової міліції ДПС у Закарпатській області Євген Приндак.


За матеріалами управління податкової міліції
ДПС у Закарпатській області

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42