Новини

Український уряд створює сприятливі умови для китайських інвесторів

15.11.2013 / 15:58
Український уряд створює сприятливі умови для китайських інвесторів

Про це Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко заявив під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним послом КНР в Україні Чжан Сиюнем.

«Ми готові підтримувати китайський бізнес в Україні, зацікавлені у відкритті представництв. Міндоходів відповідає за податкову та митну політику. Тому наше завдання сьогодні — створення оптимальних умов для інвестицій і розвитку бізнесу. Китайські інвестори повинні відчувати себе в Україні як вдома», — наголосив Олександр Клименко. 

У свою чергу Посол Чжан Сиюнь відзначив бажання китайського бізнесу працювати на ринках України. Такому прагненню, на його думку, якнайкраще сприяє та підтримка, яку компанії отримують від уряду України.

«Ми вдячні за підтримку діяльності нашого бізнесу. Ми отримуємо не лише політичну, економічну, фінансову та дружню підтримку з української сторони, а й аудиторську і податкову», — зазначив Чжан Сиюнь.

Міністр Олександр Клименко запевнив Посла КНР у максимальній підтримці китайських інвесторів і готовності оперативно вирішувати нагальні питання податкового та митного характеру, що виникають у китайського бізнесу в Україні.


Прес-служба Міндоходів України

«Гарячі лінії»

Дата: 19 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42