Новини

Інформація щодо стягнення благодійних внесків під час митного оформлення товарів не відповідає дійсності

15.11.2013 / 16:54
Інформація щодо стягнення благодійних внесків під час митного оформлення товарів не відповідає дійсності

Міністерство доходів і зборів України офіційно повідомляє, що інформація стосовно фактів примусового стягнення благодійних внесків під час розмитнення товарів на Київській митниці Міндоходів, яка поширюється через засоби масової інформації, не відповідає дійсності. Міністерство вважає появу цієї інформації провокацією, яка має на меті дискредитацію роботи відомства.

Наголошуємо, що всі процедури під час розмитнення товарів на митницях Міндоходів чітко регламентовано чинним законодавством, що виключає будь-яку можливість пропозицій з боку працівників митних органів щодо розмитнення товарів за сплату добровільних внесків, у тому числі до фонду Партії регіонів.

У разі якщо під час митного оформлення товарів у громадян та представників суб’єктів ЗЕД виникають проблемні питання, які, на їх думку, пов’язані із зловживаннями чи бездіяльністю з боку працівників органів доходів і зборів, вони можуть цілодобово звернутися до сервісу «Пульс» за тел. (044)284-00-07. Кожне звернення розглядається оперативно, про вирішення питання заявнику повідомляється особисто.


Прес-служба Міндоходів України