Новини

Акція з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!»

27.11.2013 / 16:21
Акція з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!»

Закликаємо усіх небайдужих людей долучитися до акції з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», що триває впродовж 1 листопада — 20 грудня 2013 р.

Мета акції — передплатити якомога більше друкованих видань дитячої тематики для соціальних закладів, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Беручи участь в акції, ви своїм добрим вчинком не лише привертаєте увагу широких громадських кіл до проблем дитячих соціальних закладів, а й даєте можливість обездоленим дітям читати газети та журнали, а отже, розвиватися.

Кожен учасник акції матиме змогу на свій розсуд передплатити одне чи кілька вітчизняних видань (дитячої та юнацької тематики) на 2014 рік для будь-якого закладу по всій території України.

Оформити доброчинну передплату можна в найближчому до вас поштовому відділенні, або на сайті www.ukrposhta.com, де ви знайдете інформацію про дитячі заклади окремого регіону та України загалом, найповніший перелік видань дитячої тематики тощо. Також оформити передплату за допомогою послуги «Передплата on-line» можна на сайті www.presa.ua або за телефоном (044) 248-78-08.

Ваша небайдужість щаслива посмішка дитини!