Новини

У листопаді до соціальних фондів перераховано 8,6 млрд. грн. єдиного внеску

27.11.2013 / 10:17
У листопаді до соціальних фондів перераховано 8,6 млрд. грн. єдиного внеску

У листопаді платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перерахували 8,6 млрд. грн. Ці кошти було оперативно розподілено між соціальними фондами.


Загалом у листопаді надійшло понад 526,6 тис. звітів з єдиного внеску, з яких за допомогою систем електронного звітування подано 353,6 тис., у паперовому вигляді — 173 тис.

Як відзначають аналітики Міндоходів України, дистанційна форма звітування набуває все більшої популярності серед платників єдиного внеску. Якщо у жовтні в електронному вигляді отримано 60% поданих звітів, то за 19 днів листопада їх уже майже 70%.

Платники мають можливість отримати необхідне програмне забезпечення для звітування та безкоштовні цифрові підписи. З 1 листопада строк їх дії подовжено з одного до двох років. Міністерство також постійно працює над розширенням можливостей електронного звітування для платників та запровадженням нових онлайн-сервісів.

Звітність в електронному вигляді потрібно надсилати на єдину адресу інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua 

Рахунки, відкриті відомством в органах Держказначейства, розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів України у розділі «Реєстри» за адресою http://minrd.gov.ua/dovidniki-reestri-perelik/reestri/111543.html


Прес-служба Міндоходів України