Новини

Щомісяця 4 тисячі іноземців стають платниками податків в Україні

29.11.2013 / 15:09
Щомісяця 4 тисячі іноземців стають платниками податків в Україні

Протягом поточного року кількість зареєстрованих у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків зросла на 536,9 тис. осіб, у тому числі майже 42 тис. іноземців.

Кількість іноземних громадян, які отримують доходи в Україні, щомісяця зростає як мінімум на 4 тис. осіб. Наприклад, у жовтні для отримання реєстраційних номерів до органів доходів і зборів звернулося близько 4,7 тис. таких осіб. Загалом у Державному реєстрі станом на 1 листопада нараховувалося більше ніж 547,5 тис. іноземців — майже на 10% більше від минулорічного показника.

Таку динаміку аналітики Міндоходів вважають результатом спрощення процедури реєстрації платників і розвитку податкового сервісу. Нагадаємо, сьогодні подати заяву на реєстрацію платником податків можна до будь-якої інспекції незалежно від місця перебування чи тимчасової реєстрації. Скорочено терміни реєстрації, видачі облікових карток та довідок про зміну реєстраційного номера з 10 до 5 днів тощо.

Загальна ж кількість зареєстрованих платників у ДРФО становить 44,5 млн. осіб.

Отримати облікову картку платника податків іноземні громадяни та особи без громадянства можуть у головних управліннях Міндоходів у регіонах. Громадянам України для отримання реєстраційного номера потрібно звертатися до підрозділів Міндоходів за місцем проживання або отримання доходів.


Прес-служба Міндоходів України

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42