Новини

Для вболівальників чемпіонату світу з хокею буде спрощено митний контроль

29.11.2013 / 15:25
Для вболівальників чемпіонату світу з хокею буде спрощено митний контроль

Для учасників та вболівальників чемпіонату світу з хокею з шайбою 2014, який проходитиме у травні в Мінську, будуть спрощені митні процедури. Про це домовилися під час двосторонньої зустрічі Перший заступник Міністра доходів і зборів України Степан Дериволков та голова Державного митного комітету Республіки Білорусь Олександр Шпилевський.

«Україна вже має досвід з проведення престижних міжнародних змагань. Ми передали нашим білоруським колегам усі матеріали про заходи та спільні дії митних органів України й Польщі, проведені у рамках Євро-2012. Упевнений, що наші напрацювання допоможуть в організації чемпіонату світу з хокею», — зазначив Степан Дериволков.

За його словами, Міндоходів України також надаватиме інформацію білоруській стороні про організовані групи вболівальників та здійснюватиме їх першочерговий пропуск на українсько-білоруському кордоні.

Крім того, зі свого боку Міністерством запропоновано визначити перелік пунктів пропуску, в яких виокремити смуги руху, позначені емблемою та абревіатурами чемпіонату, для переміщення окремих категорій осіб. На цих смугах проводити спільний контроль митними та прикордонними органами України й Білорусі за принципом однієї зупинки на українській або білоруській стороні пункту пропуску. Такі заходи, впевнені у Міністерстві, сприятимуть створенню комфортних умов для перетину кордону на час проведення заходу.

Учасники зустрічі також обговорили питання щодо стану реалізації проекту міжнародної технічної допомоги ПРІНЕКС, впровадження якого розпочато у березні поточного року. Згідно з цим проектом сторони здійснюватимуть попередній обмін інформацією про товари та транспортні засоби, які перетинають митні кордони України й Білорусі. Впровадження цього проекту підвищить ефективність митних процедур і скоротить час на перетин українсько-білоруського кордону, а також зменшить обсяг незаконного переміщення товарів.


Прес-служба Міндоходів України