Митна справа

На українсько-польському кордоні відкрито новий митний пост

03.12.2013 / 11:39
На українсько-польському кордоні відкрито новий митний пост

На українсько-польському державному кордоні відбулось урочисте відкриття нового пункту пропуску «Грушів — Будомєж». На ньому вже розпочав роботу митний пост «Грушів» Львівської митниці Міндоходів.

Митний пост обслуговуватимуть 79 фахівців Міністерства, які здійснюватимуть митні процедури та забезпечуватимуть митний контроль на 17 смугах руху. На поточний момент на пункті пропуску вже функціонують 6 основних смуг руху (по 3 у кожному напрямі) та 2 додаткові смуги для контролю автобусів. Пропускна спроможність пункту становитиме близько 3000 автомобілів та 8000 осіб на добу.

Новий пункт пропуску «Грушів — Будомєж» відповідає всім світовим вимогам, оснащений сучасною комп’ютерною та оргтехнікою, засобами зв’язку і технічними засобами митного контролю.

У цілому згідно з передбаченою стратегією розвитку Міндоходів України програмою розбудови митної інфраструктури протягом 2013 р. проводиться реконструкція 15 митних пунктів пропуску на кордонах України та ЄС. У межах розвитку митного та транскордонного співробітництва з європейськими колегами також розглядається питання про початок спільного митного контролю.


Прес-служба Міндоходів України